Group 3 Created with Sketch.
#НАМНЕБАЙДУЖЕ Выбор Ани Волосы Тело Наборы SALE Сертификат БРЕНДЫ Блог До / После

A.S. Laboratory X Rejudicare Charity Kit / Limited Edition

A.S. Laboratory X Rejudicare Charity Kit / Limited Edition

RejudiCare

4 900 UAH

Описание

Ми створили спеціальний косметичний набір по догляду за шкірою обличчя для жінок та чоловіків, що бажають долучитись до благочинності разом із нами.

Кошти від продажу йдуть на підтримку будинку для матері й дитини, що зазнали домашнього насильства, жорстокого поводження або життєвої скрути, та перебувають під опікою організації.

 «Місто Добра» — це міжнародний центр підтримки жінок та дітей.

Детальніше про набір:

До набору входять засоби від канадського космецевтичного бренду RejudiCare:

1. Очищуючий м‘який гель на м‘якій миючій основі RejudiCare Skincleanse, який не порушує бар‘єр шкіри.

2. Зволожуючий крем-флюїд на ламелярній емульсії RejudiCare Aquaprime, який виконує функцію повноцінного зволожуючого крему, але має дуже легку танучу текстуру. А також цей продукт «проводить» активи, посилює їх дію.

3. ТОП-продукт бренду – активний серум з саліциловою кислотою 2%, вітаміном С 10% (аскорбінова кислота) та пробіотиками RejudiCare 2CRM Sal. Очищує пори, «розчиняє» комедони (чорні цятки та підшкірні горбочки), бореться з висипаннями, вирівнює тон шкіри, надає сяяння, заспокоює, забирає почервоніння, допомагає при куперозі, зволожує.

Спосіб використання:

1. RejudiCare Skincleanse: Використовувати вранці та ввечері у якості очищуючого засобу. Масажувати 30 секунд, змити водою.

2. RejudiCare Aquaprime: Використовувати вранці та ввечері, перед серумом або після нього. Якщо шкіра суха, то можна нанести і перед, і після. Тобто можна використовувати у якості зволожуючого крему або ж як провідник до активів (перед серумом).

3. RejudiCare 2CRM Sal: Використовувати відповідно до стану та чутливості шкіри. Якщо шкіра схильна до сухості, чутлива, нормальна і немає висипів, але потрібно «тримати» пори в чистоті, вирівняти тон, надати сяяння, то використовувати 1-2 р/тиждень ввечері. Якщо є комедони, то можна використовувати від 2 до 5 р/тиждень ввечері. Якщо акне – можна використовувати кожного дня: вранці та ввечері. Вранці використовувати SPF. Можна наносити після RejudiCare Aquaprime або перед ним.

Якщо виникли питання — ми залюбки проконсультуємо!

#намнебайдуже

Вы также смотрели

Похожие товары